Náučné tabule
Inspirations
10. June 2024

Náučné tabule

Veľkosť tabule je 700x500 mm a sú umiestnené do výšky 50 cm. Tabule sú nainštalované na flexibilnom systéme, čo umožňuje meniť ich stanovisko a je to veľmi praktické pre ich následné využívanie.
Read more
Výroba loga a 3D písma v ROSS, montáž realizovaná v Nemecku
Aktuality
23. April 2024

Výroba loga a 3D písma v ROSS, montáž realizovaná v Nemecku

Svetelné 3D logo a svetelné 3D písmo sa vyznačuje svojou nastaviteľnosťou svietivosti, ktorá neruší okolie vďaka možnosť nastavenia LED osvetlenia od 20% do 100% svietivosti. Všetko toto nastavenie je možné na diaľkovom ovládači. Práve tento prvok dodáva komfort a pohodlie zákazníka pri nastavení svietivosti. Pri výrobe boli použité vysokokvalitné materiály a ich spracovanie bolo realizované v našej výrobe. Výrobné technológie, ktoré boli použité pri výrobe tohto loga sa vyznačujú svojou presnosťou a precíznosťou.
Read more
3D písmo
Aktuality
11. April 2024

3D písmo

Označili sme spoločnosť Good Request. Logo je takmer 7 m dlhé a inštalovali sme ho vo výške ôsmeho poschodia. Práve správne zvolené materiály zaručuje dlhú životnosť našich produktov. V tomto prípade sme použili masívnu kovovú konštrukciu, ktorá je navrhnutá tak, aby zvládla aj veľkú záťaž a bola dostatočne odolná voči poveternostným podmienkam. Všetku výrobu sme realizovali takzvane pod jednou strechou, vďaka komplexnosti služieb a strojového parku v našej výrobe.
Read more
Nadrozmerná reklama - svetelné kazetové písmená
Aktuality
27. March 2024

Nadrozmerná reklama - svetelné kazetové písmená

Pre InoBat sme zrealizovali v spoločnosti ROSS atypické označenie, inštalované v parkovej časti pri vstupe. Rozmer Loga je 2,80m a 11,20m. Je svetelné, čo zaručuje neprehliadnutie v priestore pri vstupe do spoločnosti. Správne zvolené materiály a dizajnovo navrhnuté označenie zaručuje životnosť a celkový vzhľad našich výrobkov. Práve pre InoBat sme realizovali návrh označenia, celkové riešenie, ako je farebnosť, svietivosť a rozmer.
Read more

We also have an e-shop

View our products available on the e-shop
We also have an e-shop We also have an e-shop

Contact us

Do you have any questions or are you interested in our services?

This field is required

This field is required

The e-mail entered is invalid

This field is required

Phone no. is invalid

Topic

Scope

Product

This field is required

This field is required

Thank you for your message

We will contact you in the next few days.

An error occurred

The form could not be submitted. Please contact us using the contact information in the footer. Thank you for understanding.

Sign up for the newsletter

Keep track of various news from the world of light advertising