Chcete mať originálnu kuchyňu s fotkou podľa Vášho výberu?

Predstavujeme Vám inšpiratívnu novinku – potlač kuchynskej zásteny, ktorú je možné realizovať u nás v Rosse na digitálnej tlačiarni Durst. Vytvorte si kuchyňu s originálnym a jedinečným dizajnom vďaka zástene, ktorá bude dominovať vašej kuchyni.

Digitálna tlač – technológia flatbed

Tlač na materiál nám umožňuje digitálnu tlačiareň Durst Rho P10 200. Je to moderné zariadenie, ktoré využíva flatbed technológiu pre fotorealistickú kvalitu potlače materiálu s rýchlosťou tlače až 175 m2/hod. To v praxi znamená, že môžete tlačiť na akýkoľvek materiál – sklo, drevo či keramiku, ktorý je hladký a rovný.

 

Potlač priamo na materiál ponúka bezkonkurenčnú kvalitu v ostrosti, vernosti a životnosti farieb. Vďaka UV lampám sú farby okamžite suché, nelepia sa a pre dokonalosť sa natlačený materiál (drevo) potiahne laminom pre vyššiu ochranu tlače aj pre krajší efekt a lesk.

 

Systémom tlače na materiál je UV tlač Durst Quadro Array P10, atramentová kvapka na 10 picolitrov spolu s atramentom Rigid Premium produkuje trvanlivé a žiarivé farby a vďaka maximálnej ostrosti tlače sú skvele čitateľné aj malé texty. Pracovné rozmery pre tlačený materiál sú až 205 cm na šírku, 8 metrov na dĺžku a až do hrúbky 4 cm. Na potlač materiálu sa používajú farby najvyššej kvality, certifikované a zdravotne nezávadné.

 

Digitálnu tlač využívame pri tlači našich reklám, ale tlačiareň s technológiou flatbed má aj ďalšie priemyselné využitie. Používa sa napríklad na potlač dreva, skla, keramiky, tapiet, kartónov či bannerov.

Výhody potlačenej zásteny:

  • Jedinečný dizajn – kuchyňu môžete mať originálnu vďaka vašim obrázkom alebo fotkám
  • Vysoká kvalita – odolná digitálna tlač na dosku z kaleného skla prípadne na hliníkovú dosku je odolná aj pri vysokých teplotách
  • Jednoduchá inštalácia – montáž je jednoduchá a zvládne ju aj vy doma
  • Jednoduché čistenie – povrch zásteny sa ľahko umýva. Nevyžaduje špeciálne čistiace prostriedky ani ošetrenie

 

Ak máte záujem o originálnu kuchynskú zástenu, neváhajte nás kontaktovať: ross@ross.sk