Ocenenia a certifikáty

Potrebujete poradiť?

EcoVadis hodnotí celosvetovo viac ako 65-tisíc spoločností v oblasti CSR. Nezávislé hodnotenie monitoruje činnosti spoločností týkajúce sa životného prostredia, etiky, pracovných a ľudských práv či udržateľného zadávania verejných zákaziek.

Slovak Business Superbrands Award 2020 a 2021

Komisia expertov Brand Council programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti po druhýkrát cenu Slovak Business Superbrands Award. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

Systém riadenia kvality ISO 9001:2015

Vo februári 2002 bola naša spoločnosť ROSS certifikovaná pre Systém manažérstva kvality ISO 9001:2000 spoločnosťou SGS International Services EESV. V rokoch 2005, 2008 a 2011, 2014, 2017 sme potvrdili kvalitu systému recertifikačným auditom.
Základné prínosy implementácie tohto systému:
skvalitnenie riadenia všetkých procesov vo firme
trvalé zlepšovanie spoločnosti, jej výrobkov a služieb
orientácia na zákazníka a jeho požiadavky
spoľahlivosť, dôveryhodnosť, kvalita

Systém environmentálneho manažérstva ISO 14001:2015

Spoločnosť Ross s.r.o. úspešne zavŕšila proces implementácie environmentálneho manažérstva. Od 14. apríla 2004 sme držiteľmi certifikátu Systému environmentálneho manažérstva ISO 14001. Popri tvorbe dizajnu, kvalitnej produkcie a komplexnom servise pre našich zákazníkov je pre nás dôležitá aj starostlivosť o životné prostredie, ako neoddeliteľná súčasť všetkých aktivít našej spoločnosti.

Pečať stability

V hodnotiacom a informačnom systéme Národného informačného strediska Slovenskej republiky, a. s. bola naša spoločnosť ROSS úspešne ohodnotená ako stabilný podnik a získala Pečať stability.

Pečať prosperity

V predikčnej metóde finančnej analýzy Národného informačného strediska Slovenskej republiky, a.s. bola naša spoločnosť ROSS vyhodnotená ako prosperujúci podnik a získala Pečať prosperity.

Udržateľnosť

Naše hodnotenie v sekcii rizík, ako sú riziká týkajúce sa životného prostredia, pracovných a ľudských práv, etiky a udržateľného zadávania verejných zákaziek hodnotí spoločnosť Ecovadis.

Člen POPAI

Od roku 2010 sme členom POPAI, svetovej reklamnej asociácie.

Ocenenia zo súťaží

Pravidelne sa zúčastňujeme reklamných veľtrhov a súťaží. Naše úsilie a precíznosť v tvorení originálnych produktov získali nasledovné ocenenia:
Zlatá koruna, POPAI awards, Duhový paprsek

Máme aj e-shop

Prezrite si naše produkty dostupné na e-shope
Máme aj e-shop Máme aj e-shop

Napíšte nám

Máte nejaké otázky alebo máte záujem o naše služby?

Toto pole je povinné

Toto pole je povinné

Zadaný e-mail je neplatný

Toto pole je povinné

Tel. číslo je neplatné

Téma

Okruh

Produkt

Toto pole je povinné

Toto pole je povinné

Ďakujeme za vašu správu

V najbližších dňoch vás budeme kontaktovať.

Nastala chyba

Formulár sa nepodarilo odoslať. Prosím spojte sa s nami pomocou kontaktných informácii v pätičke. Ďakujeme za pochopenie.

Prihláste sa na odber noviniek

Majte prehľad o rôznych novinkách zo sveta svetelnej reklamy