MEETINGROOM – JULIUS MEINL

Rozmýšľate ako zmodernizovať priestory vašej firmy? Chcete mať originálnu rokovaciu miestnosť? Radi Vám s tým pomôžeme.

Spoločnosť Ross okrem návrhov a výrobe označení prevádzok a budov – svetelných reklám, štítov, totemov, navigačných tabúľ, okrem rôznych eventových zariadení – barových pultov, prezentačných stolíkov, panelov, mobilných predajných jednotiek, okrem vybavení obchodov nábytkom navrhuje a realizuje pre svojich zákazníkov aj iné prevádzkové priestory – napríklad v tomto prípade rokovaciu miestnosť.

Dizajnový meetingroom sme kompletne navrhli, vyrobili a zrealizovali pre Julius Meinl. Po obvode jednej steny je umiestnený drevený rám s integrovanými bodovými svetlami. Z rámu sú spustené tri vymeniteľné obrazy. Na druhej stene je poličkový set, ktorý je kotvený do stropu miestnosti. Originálnou súčasťou meetingroomu je aj čierny wallwrap na ktorom je aplikovaná fólia popisná kriedou. Štýlové pracovné prostredie dotvára logo Julius Meinl z lesklého červeného perspexu.

Zasadačka dostala našou komplexnou realizáciou vzdušnosť, potrebný očakávaný priestor, moderný vzhľad, funkčné aj dizajnové prvky. Našim zákazníkom ponúkame komplexný sortiment služieb a produktov s realizáciou na kľúč bez ďalších organizačných starostí na ich strane, v kvalitnom prevedení a v efektívnych nákladoch.

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pripravíme meetingroom na mieru: ross@ross.sk