Označenie Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Žiline

V minulom mesiaci sme realizovali pre nás veľmi zaujímaví projekt pre Fakultnú nemocnicu s poliklinikou Žilina.

Kazetové 3D písmo na Žilinskej nemocnici je možné rozsvietiť nespočetným množstvom farieb. My sme ju ako test rozsvietil piatimi – biela, červená, zelená, modrá a fialová.

Označenie spája funkčnosť s dizajnom. Použité bolo 3D písmo a  vysoko svietivé RGB LEDky  s možnosťou nastavenia farieb. Základ 3D písem je tvorený plechom, využíva sa frézovaný akrylát, ohýbaný hliníkový profil. Umiestnenie a inštalácia bola realizovaná našou montážnou skupinou priamo na stenu vstupnej brány. Naše návrhy a ich realizácie v exteriéry dopĺňajú a zároveň zvýrazňujú čisté architektonické riešenie, dostatočne zabezpečujú orientáciu v priestore aj poctivú, ale citlivú prezentáciu a označenie nemocnice.

Ako najväčší výrobca reklám na Slovensku Vám vieme zaručiť jedinečné riešenie Vašej reklamy – zložitej realizácie či jednoduché označenie a zariadenie prevádzky. Využite aj Vy našu širokú ponuku profesionálnych služieb v oblasti navrhovania a výroby reklamy. Kvalitné spracovanie a individuálny prístup k zákazníkovi sú kľúčom k úspechu.

Kontaktujte nás na ross@ross.sk.