Predajné displeje na mieru

Ponúkame celý rad displejov a stojanov prispôsobených na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Maloobchodné displeje dokážu zvýšiť povedomie o značke, ale aj podporiť predaj propagovaných produktov.

 

Pri navrhovaní reklamných displejov myslíme na to, že vizuálny efekt stimuluje impulzívne nakupovanie. Dizajn vytvárame tak, aby priťahoval pozornosť zákazníkov a zároveň im uľahčoval nakupovanie. Pri výrobe používame kvalitné, vysoko odolné materiály, ktoré sú zárukou dlhej životnosti.

 

Príkladom sú aj nasledovné displeje:

 

Displej s LCD obrazovkou, zabudovanou chladničkou a podsvieteným logom Heineken je príkladom toho, ako sa dá skombinovať praktický úložný priestor spolu s digitálnou reklamou.

Dizajnový displej so svetelným čelom Hurban Legend. Regál má pevnú kovovú konštrukciu a opláštenie z dibondu. Jednotlivé police sú podsvietené LED-kami.

Obyčajné police v supermarketoch vieme rýchlo premeniť na prostriedok na podporu predaja, ako je to aj v prípade stojanu Zlatý Bažant 73.

V našom produktovom portfóliu môžete nájsť množstvo ďalších stojanov a regálov. Neváhajte nás kontaktovať a my aj pre Vás navrhneme a vyrobíme displej na mieru.

ross@ross.sk