Predajný stánok šitý na mieru

V spoločnosti Ross nás zaujímajú nie len špecifické požiadavky zákazníka, ale zároveň realizácie prispôsobujeme  aj maximálne priestoru, v ktorom sa budú nachádzať, prevádzkovať.

 

Typickým príkladom je nový predajný stánok pre letné občerstvenie umiestnený na čerpacej stanici, ktorý perfektne zapadá do celého kontextu. Vytvorili sme nie len nové predajné miesto, ale výrazne inovovali aj celkový vzhľad čerpacej stanice a priniesli ďalší moderný predajný prvok do celého priestoru. Použitý materiál je vysoko odolný – určený do exteriéru. Skelet je vyrobený zo sklolaminátu, pracovný pult je z umelého kameňa – corianu. Strechu kiosku tvorí hliníkový plech.

 

V Rosse vieme skutočne spracovať všetky individuálne požiadavky zákazníkov – kreatívne, funkčne, technicky čisto s použitím kvalitných materiálov.

Predajný stánok = dizajnová reklama

Ďalší zaujímavý projekt sú kaviarne, ktoré vyrábame pre spoločnosť Segafredo. Unikátne mini kaviarne sú jedinečné svojim tvarom, ale aj technickým riešením. Jedna z takýchto kaviarní sa nachádza na železničnej stanici Poprad-Tatry.

Aj po niekoľkých rokoch, počas ktorých sme kaviarne dodávali do rôznych kútov sveta môžeme konštatovať, že nestratili na svojej atraktivite. Nadčasový dizajn z neho robí stále aktuálny produkt podporujúci vnímanie a prezentáciu značky.

 

Navrhneme a vyrobíme jedinečný produkt, ktorý Vás zviditeľní!!!