PREZENTAČNÝ BAR SPIRIT PLANET

Chcete zaujať na výstavách, či prezentačných akciách? Upútajte Vašich zákazníkov jedinečným prezentačným barom, ktorý pre Vás navrhneme a vyrobíme na mieru.

Pre nášho zákazníka sme navrhli a vyrobili prenosný prezentačný bar SpiritPlanet, ktorý môžete nájsť, okrem iného, aj na rôznych HORECA konferenciách. Prezentuje portfólio prémiových destilátov, liehovín, vína a kávy. Na čelnej strane je umiestnené styrodurové písmo s logom. Na zadnej stene je logo vo svetelnom prevedení spolu s podsvietenými policami, ktoré podčiarkujú luxusné destiláty.

Uplatnením našich dlhodobých skúseností, nie len v oblasti spracovania materiálov, ale v tomto prípade hlavne z hľadiska poznania nárokov na spoľahlivú funkcionalitu, sme pre navrhované zariadenia:  bar – prezentér, napriek efektívnemu a minimalistickému prevedeniu poskytli obsluhe dostatočný ukladací priestor, nádoby na ľad , bylinky. Všetko samozrejme ergonometricky rozmiestnené, pre maximálny komfort obsluhy.

Jednoduchá montáž, demontáž, prevoz a hlavne obsluha zákazníkov spojená s výraznými prezentačnými prvkami napĺňajú všetky požiadavky kladené na dané zariadenie.