Reklamy pre 101 drogérie

Ross je dlhoročný dodávateľ reklamných výrobkov pre spoločnosť Emil Krajčík s. r. o. – 101 drogérie. Rýchla reakcia na nové požiadavky a vysoká kvalita sú základy našej úspešnej spolupráce.

 

Interiéry predajní označujeme svetelnými boxiami a výstrčami. Reklamné označenia, ktoré sme vyrábali pred rokmi postupne nahradzujeme novými, dizajnovejšími reklamami – bez rámov. Takéto riešenie zabezpečí vyššiu svietivosť – viditeľnosť reklamy.

Ďalej dodávame regálové čelá, tvorené potláčanými tabuľami prispôsobenými na rozmery predajne. V prevádzkach si môžete tiež všimnúť nástenné interiérové logo z kúskov farebne potláčaného akrylátu.

Vyrábame exteriérové reklamy pre všetky obchody 101 drogérie po celom Slovensku. Sú to najmä: svetelné boxy, výstrče či 3D písmena. Zároveň vyrábame aj polepy výkladov. Vysoká kvalita použitých fólií zabezpečí stálosť farby na roky.

Všetky výrobky najskôr graficky navrhneme, spracujeme presne na mieru danej predajne a následne poskytneme odbornú montáž. Okrem výroby reklamy zabezpečujeme pre spoločnosť 101 drogérie aj dlhoročný servis a opravy reklám reklám.