ROSS – PREZENTAČNÝ BAR JELÍNEK

Vnímanie značky a jej prezentácia tvoria základ brandingu každej spoločnosti. Je veľmi dôležité prezentovať značku originálnym spôsobom, aby zákazníka nie len zaujala, ale aby si ju aj zapamätal. V Rosse sme pre nášho zákazníka navrhli technické riešenie a zrealizovali aj produkciu mobilného baru, ktorý upúta spotrebiteľa a zároveň je aj funkčný. Mobilný prezentačný bar pre spoločnosť Jelínek je nie len efektný, ale aj efektívny s použitím na rôznych predajno-prezentačných akciách počas celého roka.

Mobilný bar Jelínek je príťažlivý, zároveň nenáročný na montáž a vysoko praktický pre samotný predaj a prácu. Vďaka hliníkovej konštrukcií je manipulácia s mobilným barom veľmi jednoduchá. Dá sa jednoducho poskladať a premiestniť aj v dodávkovom aute.

Svetelná reklama a antikorová pracovná doska dodávajú baru potrebnú pútavosť a exkluzivitu, potrebnú pracovnú odolnosť a zároveň svojím spolupôsobením násobia pozitívne vnímanie komplexnosti celého zariadenia. V zadnej časti baru sa nachádza menší uzamykateľný sklad. Je to rafinovaný spôsob, ako mať zásoby neustále na dosah.

Upútať zákazníka je náročné, ale my Vám v tom pomôžeme aj prostredníctvom netradičných produktov, ktoré pre Vás radi navrhneme a vytvoríme.