Technológie

Naša spoločnosť sa vo výrobných postupoch sústreďuje na výber najkvalitnejších svetových technológií vo výrobe svetelnej a nesvetelnej reklamy.
Na všetkých produktoch je použitý tradičný i moderný materiál od dodávateľov s dlhou tradíciou na trhu, ktorý spĺňa nielen estetické požiadavky klienta, ale je i plne funkčný a praktický. Vďaka tomu, že technologicko-výrobný park našej spoločnosti umožňuje spracovanie a výrobu požadovaných reklamných produktov komplexne, kvalita rastie a nezvyšujú sa žiadne ďalšie náklady.

Strojárska výroba

Ponúkame samostatné kapacity pre rezanie laserom, ohýbanie na ohraňovacom lise, zváranie a povrchovú úpravu komaxitovaním.

Digitálna tlač

Tlač na materiál nám umožňuje digitálna tlačiareň SwissQprint NYALA 3. Je to moderné zariadenie, ktoré využíva flatbed technológiu na fotorealistickú kvalitu potlače materiálu s rýchlosťou tlače až 206 m2/hod. To v praxi znamená, že môžete tlačiť na akýkoľvek materiál – sklo, drevo či keramiku, ktorý je hladký a rovný.

Spracovanie plastov

Vo svojej výrobe využívame rôzne materiály, vákuové lisy, píly na plasty, ohýbanie plastov aj frézovacie stroje.

Spracovanie kovov

Spracúvame kovy rúznym spôsobom napríklad na komaxit, ohranovacím listom, pílou, laserom...

Spracovanie kartónov

Kongsberg V rezací stôl, ktorý ponúka trvanlivé, spoľahlivé, presné a jednoduché použitie. Rezací stôl Kongsberg V je vybavený s FLEXIHead, ktorý ponúka veľmi presné a výkonné rezanie na všetky pružné a tenké materiály, ako je papier, skladací kartón, vinyl, textil a ďalšie.

Sieťotlač

Pre sieťotlač používame farby na báze riedidla s veľmi dobrými plastickými vlastnosťami, vhodnými na ďalšie spracovanie...

Elektro

Pri tvorbe svetelnej reklamy sa využívajú kvalitné LED svetelné zdroje. LED svietidlá poskytujú dlhšiu životnosť a zároveň nízku spotrebu elektrickej energie.

Stolárska výroba

V rámci komplexnej ponuky sortimentu prvkov na podporu predaja pre našich zákazníkov pracujeme aj s drevom. Okrem jedinečných displejov, stojanov, zásobníkov na tovar, ponúkame aj kompletné zariadenie obchodných prevádzok a to od grafického návrhu, cez rozloženie segmentov predajne, až po kompletnú výrobu a realizáciu zariadenia predajne na kľúč. V rámci našich služieb zabezpečíme klientom aj montáž.

Automatický ohýbač písmen

Spoločnosť Ross prichádza s ďalšou novou technológiou, pre vyššiu rýchlosť a presnosť ohýbania písmen.

Robotické zváranie

V rámci modernizácie zámočníckej dielne sme doplnili strojové vybavenie o robotizované zváracie pracovisko otc od spoločnosti ROBOTEC.

Máme aj e-shop

Prezrite si naše produkty dostupné na e-shope
Máme aj e-shop Máme aj e-shop

Napíšte nám

Máte nejaké otázky alebo máte záujem o naše služby?

Toto pole je povinné

Toto pole je povinné

Zadaný e-mail je neplatný

Toto pole je povinné

Tel. číslo je neplatné

Téma

Okruh

Produkt

Toto pole je povinné

Toto pole je povinné

Ďakujeme za vašu správu

V najbližších dňoch vás budeme kontaktovať.

Nastala chyba

Formulár sa nepodarilo odoslať. Prosím spojte sa s nami pomocou kontaktných informácii v pätičke. Ďakujeme za pochopenie.

Prihláste sa na odber noviniek

Majte prehľad o rôznych novinkách zo sveta svetelnej reklamy