Všetko pre podporu predaja nájdete u nás v Rosse

Spoločnosť Ross pôsobí vo svete reklamy už viac ako 30 rokov. Naše produkty môžete nájsť na Slovensku v Českej republike, ale aj po celom svete.

 

Dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby reklám s vlastným know-how zaručujú našim klientom, že dostanú okrem kvalitného prevedenia aj reklamu, ktorá reálne dokáže podporiť predaj. Ponúkame široké portfólio produktov zastrešujúce kompletné zariadenie a označenie predajní, svetelné reklamy, displejové stojany, reklamné obrazovky a mnohé iné. Referencie klientov, čo s nami spolupracujú už desaťročia hovoria za všetko. Môžete sa na nás spoľahnúť. Všetky služby nájdete u nás! Okrem návrhu, vývoja a výroby reklamy zabezpečujeme taktiež servisné práce.

 

Aktuálne od začiatku roka  realizujeme projekt vzdelávania zamestnancov – konkrétne z 3 oddelení: povrchovej úpravy kovov práškovým plastom – komaxitom, sieťotlače a aranžérskeho grafického štúdia. Vzdelávanie, ktoré prebieha, vzhľadom na súčasnú situáciu, aj v menej komfortnom čase, ukončíme na jeseň tohto roku.

 

Získaním nových a aktuálnych informácií z daného oboru  budú naši kolegovia z uvedených oddelení ešte viac pripravení  a schopní plniť Vaše náročné zákaznícke zadania.