Výhody svetelnej reklamy

1. Zviditeľnenie podnikania

Už od 50-tych rokov minulého storočia sa používala svetelná reklama na zvýšenie povedomia o značke. Obzvlášť výhodná je svetelná reklama pre malé, alebo nové firmy. Ponúka vysokú viditeľnosť a možnosť vyniknúť. Vďaka svetelnému označeniu už nezanikne Vaša prevádzky v rade obchodov. So správnou reklamnou stratégiou, môže byť použitá kdekoľvek, pretože je bezpečná pri použití vonku, aj vo vnútri.

2. Rýchle rozpoznanie

Každá spoločnosť má jedinečné prevedenie loga. Svetelná reklama je bannerové médium, ktoré má potenciál byť tvarované do ľubovoľného tvaru a dizajnu . Formovanie svetelnej reklamy do obchodných log je zároveň veľmi užitočné, pretože uľahčuje ľuďom rozpoznať a zapamätať si firmy.

3. Zvyšovanie obratu

Reklama vo všeobecnosti láka ľudí a podnecuje ich ku kúpe produktov. Preto je neodmysliteľné upraviť vonkajší vzhľad prevádzky tak, aby upútal pozornosť zákazníka. Svetelná reklama spraví prevádzku atraktívnu natoľko, aby obchod aj navštívil a utratil v ňom svoje peniaze. Svetelná reklama je obzvlášť užitočná pre firmy, ktoré ponúkajú svoj tovar 24 hodín denne.

4. Vysoká životnosť

Použitie prvotriednych materiálov spolu s kvalitným prevedením dokáže zaručiť zákazníkovi životnosť reklamy viac ako 10 rokov. Samozrejme je nevyhnutné sa o svetelnú reklamu adekvátne starať. Pravidelný servis zabezpečí, že Vám vydrží ešte dlhšie.

5. Jednoduché nastavenie

Svetelná reklama sa da ľahko nastaviť. Každá značka má svoju farbu, ktorou sa prezentuje smerom k zákazníkovi. Reklama sa prispôsobí aktuálnemu dizajnu prezentácie značky. Zároveň môžete jednoducho regulovať svietenie reklamy v nočných hodinách. V zime sa čas svietenia predlžuje a v lete naopak skracuje, čo šetrí náklady.