Zmeňte priestory Vašej firmy na nepoznanie!

Chceli by ste oživiť vzhľad Vašej prevádzky, ale nechcete investovať tisícky EUR? My Vám dáme typ, ako sa dá jednoducho, rýchlo a hlavne efektívne zmeniť vizuál celej predajne vďaka Wall Wrapu.

 

S nástupom širokoformátových digitálnych tlačových možností sa stali steny vynikajúcimi reklamnými plochami, ktoré oživia priestor a spravia ho jedinečným.

Čo je Wall wrap?

Wall wrap, je digitálne potlačená vinylová fólia s ochrannou vrstvou, ktorá chráni výtlačok a poskytuje požadovaný vzhľad (lesk alebo matný povrch). Okrem klasických  Wall Wrapov sa používajú aj ďalšie typy ako napríklad  textúrované tapety!

Grafika

Možnosti pre dizajn a obrázky Wall Wrapov sú nekonečné a obmedzené iba vašou fantáziou. Či už je to logo spoločnosti na dramatickom pozadí, alebo odvážna grafika, ktorá upúta pozornosť zákazníka – profesionálne navrhnutá nástenná grafika oživí fádny vzhľad prevádzky! Naši grafickí dizajnéri spolu s Vami vytvoria ideálnu nástennú grafiku prispôsobenú Vaším požiadavkám.

Interiér aj exteriér

Aj keď sa Wall Wrapy stali obľúbenejšie v interiéroch, grafiku na stenu je možné použiť aj do exteriéru. Najnovšie liate vinyly sa aplikujú za tepla, aby sa prispôsobili aj veľmi drsným povrchom, čo umožňuje, aby betónové steny a steny z tehly boli teraz brandované odvážnou a pútavou grafikou!

Naša spoločnosť Ross Vám zabezpečí okrem grafiky a tlače aj odbornú inštaláciu Wall Wrapov. Aj Vám pripravíme riešenie na mieru: ross@ross.sk