3D písmo

3D písmo

Označili sme  spoločnosť Good Request.

Logo je takmer 7 m dlhé a inštalovali sme ho vo výške ôsmeho poschodia. Práve správne zvolené materiály zaručuje dlhú životnosť našich produktov. V tomto prípade sme použili masívnu kovovú konštrukciu, ktorá je navrhnutá tak, aby zvládla aj veľkú záťaž a bola dostatočne odolná voči poveternostným podmienkam. Všetku výrobu sme realizovali takzvane pod jednou strechou, vďaka komplexnosti služieb a strojového parku v našej výrobe.

Dizajnovo navrhnuté označenie a vhodne zvolená farebnosť je zárukou, že označenie je neprehliadnuteľné. Zákazníkovi ponúkame nespočetnú paletu farieb pri výbere loga alebo kazetového písma. A práve správne zvolená farba a konštrukcia dodáva označeniu jedinečnosť, funkčnosť a jednoznačne pritiahne pozornosť. Biele logo Good Request na tmavom pozadí vytvára kontrast s okolím, čo zapadá do architektonického vzhľadu budovy a mestskej časti. Je výborným riešením pre jasnú viditeľnosť v tme, ale i v daždi.

Ross vytvára reklamné označenie už viac ako 30 rokov. Práve skúsenosť v spojení s modernými ​technológiami  nám dáva priestor vytvárať jedinečné označenia na mieru pre Vás.  Aj Good Request je vidieť!

 

Máme aj e-shop

Prezrite si naše produkty dostupné na e-shope
Máme aj e-shop Máme aj e-shop

Napíšte nám

Máte nejaké otázky alebo máte záujem o naše služby?

Toto pole je povinné

Toto pole je povinné

Zadaný e-mail je neplatný

Toto pole je povinné

Tel. číslo je neplatné

Téma

Okruh

Produkt

Toto pole je povinné

Toto pole je povinné

Ďakujeme za vašu správu

V najbližších dňoch vás budeme kontaktovať.

Nastala chyba

Formulár sa nepodarilo odoslať. Prosím spojte sa s nami pomocou kontaktných informácii v pätičke. Ďakujeme za pochopenie.

Prihláste sa na odber noviniek

Majte prehľad o rôznych novinkách zo sveta svetelnej reklamy