AUDI EYE CATCHER

Pre spoločnosť Ross je zdolávanie zložitých projektov samozrejmosťou. Prijímame výzvy od malých zložitých produktov až po veľké prezentačné projekty. Rovnako to bolo aj v prípade, keď bola prijatá výzva vymyslieť, navrhnúť a vyrobiť mobilný prezentačný nástroj pre prémiovú značku Audi = stvorili sme Eye Catcher.

Celé prezentačné pódium Audi Eye Catcher je postavené na typizovanom prívesnom vozíku, ktorý sa dá prepravovať za osobným autom. Na vozíku je inštalovala oceľová zinkovaná konštrukcia umožňujúca nájazd auta. Celé pódium sa dá jednoducho poskladať a naložiť na vozík. Takto poskladané je pripravené na bezpečné premiestnenie na miesto prezentácie.

Eye Chatcher tvoria štyri panely z ohýbaného hliníkového plechu. Plech bol opláštený aluco bondom a oblepený liatou plotrovanou fóliou. Svetelné nápisy a logá sú vyrobené z 30 mm akrylátu. Súčasťou pódia je aj svetelné delo, ktoré vyžaruje svetelný lúč na oblohu. Delo je zabudované v konštrukcii vozíka. Auto, ktoré sa prezentuje na Eye Catcher je navyše podsvietené vysoko svietivými LED diódami.
Spoločnosť Ross vyrába produkty na podporu predaja presne podľa zákazníckych predstáv. Každý výrobok na mieru prejde celým procesom od návrhu, grafického spracovania, výroby, dopravy až po montáž. V produkcii boli použité vysokokvalitné materiály s 5 ročnou zárukou na celý výrobok.