Montáž a inštalácia reklamy v teréne

Naša spoločnosť má vlastný vozový park, ktorý zabezpečí prepravu produktov v rámci celej SR, ale aj ČR a EU. Samozrejmosťou je ochota, kompletnosť a včasnosť našich montážnikov riešiť Vaše požiadavky a kvalita práce na najvyššej úrovni.

S vývojom produktu sa súčasne vyvíjajú aj montážne postupy. Montážne metódy majú vplyv na konštrukciu výrobku a aj na jeho celkovú životnosť. Vývoj kvalitnejších plastov umožnil skrátiť čas montáže a znížiť celkovú cenu výrobku. Produkty náročné na montáž, ktoré obsahovali väčšinu skrutkovaných a nitovaných spojov sa v súčasnosti produkujú z presných plastových výliskoch, ktoré sa spájajú jednoducho zacvakávaním do seba. Celkovo sa zmenšuje aj plocha elektronických súčiastok, čo umožňuje reklamu odľahčiť.

 

V ROSS-e neustále pracujeme na vzdelaní našich zamestnancov, ktorý vykonávajú inštalačné práce v teréne. Naším cieľom je pripraviť ich na rôzne situácie, ktoré môžu pri montáži nastať. Rýchla reakcia na nepriaznivé podmienky, ktoré vznikajú pri montážach je kľúčom k spokojnému zákazníkovi.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať a my Vám ochotne poradíme a pomôžeme pri formovaní Vašich predstáv o úspešnej reklame.