Náučné tabule

Náučné tabule boli vyrobené a  navrhnuté priamo na mieru pre deti od 3 do 6 rokov. Svojou veľkosťou nerušia okolie a sú praktické aj pre najmenšie deti.  Veľkosť tabuli je 700×500 mm a sú umiestnené do výšky 50 cm. Nainštalované sú na flexibilnom systéme, čo umožňuje meniť ich stanovisko. Tento systém je veľmi praktický pre ich následné využívanie.  

Potlač sme realizovali na kompozitovú dosku ( hliník a plast), ktorá odoláva poveternostným podmienkam a je vhodná do exteriéru. Potlač sme realizovali priamo na materiál, čo ponúka bezkonkurenčnú kvalitu v ostrosti, vernosti a životnosti farieb. 

Tlač priamo na materiál je výrazne kvalitnejšia ako výroba fólie, bez komplikovaného lepenia, neexistuje možnosť odliepania sa či ošúchania ako pri nálepkách a fóliách. My potláčame takmer všetky materiály. Čím sa môžeme pýšiť komplexnosťou výrobných materiálov  a zaručenou kvalitou na trhu. 

Naši grafickí špecialisti zabezpečujú celý grafický návrh, čo bolo aj v tomto prípade. Od požiadavky a celej kreatívnej časti sme v kontakte so zákazníkom, tiež návrh je vždy zaslaný zákazníkovi na schválenie a lepšiu predstavu.