Označenie penziónu Relish ***

V Rajeckých Tepliciach  je vynovený hotel Relish, na ktorého rekonštrukcii  sa podieľala aj naša spoločnosť Ross s.r.o. Zákazníkovi sme poskytli komplexný servis služieb od poradenstva cez vizualizácie reklám, až po samotnú výrobu a montáž.

Keďže disponujeme rozsiahlym portfóliom výrobkov aj služieb, mohli sme pokryť všetky požiadavky zadávateľa. Naša realizácia pozostávala z exteriérového  3D svetelné označenia – kazetovej svetelnej reklamy pre reštauráciu aj nad hlavný vstup. Pri vchode na parkovisko sme inštalovali svetelné tabule vyrobené na mieru. V tomto prípade sme využili pre prípravu plechových dielov technológiu rezania laserom, a tak sme namiesto prevedenia frézovaným dibondom mohli zákazníkovi  dodať robustnejšie prevedenie, ktoré pri vstupe a výške umiestnenia ponúka vyššiu odolnosť. Výkladové okná na reštaurácií sme poliepali rezanou fóliou.

Označíme Vám hotel, reštauráciu, predajňu, prevádzku, sídlo spoločnosti z vonku aj z vnútra  podľa Vašich predstáv a požiadaviek, navrhneme optimálne, dizajnovo príťažlivé a efektívne riešenia.

Kontaktujte nás na ross@ross.sk.