PREZENTUJ SVOJ PRODUKT ORIGINÁLNYM SPÔSOBOM!

PREZENTUJ SVOJ PRODUKT ORIGINÁLNYM SPÔSOBOM!

Vymyslieť originálne pódium na prezentáciu elektromobilu? Pri použití moderných technológií a noviniek zo sveta dizajnu dokážeme vykreovať produkt, ktorý zaujme zákazníka natoľko, že sa musí zastaviť!

V Rosse sme navrhli a vyrobili originálne prezentačné pódium nového Audi Etron Quattro. Kombinácia dreva spolu so špeciálne upraveným machom vytvára trendovú a pútavú stenu, ktorá jasne podporuje myšlienku projektu – ekologickejšej prepravy. Splniť požiadavky jednoduchej manipulácie, montáže, demontáže a prepravy boli pre nás samozrejmosťou. Zákazník získa kontakt s vystaveným autom, môže si vyskúšať nabíjanie elektromobilu s nabíjačkami a navyše môže získať ďalšie informácie o Etrone, prostredníctvom prezentácie na LCD obrazovke, alebo vstúpiť do virtuálnej reality cez okuliare, ktoré sú rovnako súčasťou výstavy.

Etron kiosk máte možnosť vidieť aj naživo v rámci slovenskej roadshow v obchodných centrách po celom Slovensku. Ak chcete navrhnúť a vytvoriť zriadenie pre prezentáciu a predaj Vašich služieb a produktov, ste na správnej adrese.

 

 

 

Máme aj e-shop

Prezrite si naše produkty dostupné na e-shope
Máme aj e-shop Máme aj e-shop

Napíšte nám

Máte nejaké otázky alebo máte záujem o naše služby?

Toto pole je povinné

Toto pole je povinné

Zadaný e-mail je neplatný

Toto pole je povinné

Tel. číslo je neplatné

Téma

Okruh

Produkt

Toto pole je povinné

Toto pole je povinné

Ďakujeme za vašu správu

V najbližších dňoch vás budeme kontaktovať.

Nastala chyba

Formulár sa nepodarilo odoslať. Prosím spojte sa s nami pomocou kontaktných informácii v pätičke. Ďakujeme za pochopenie.

Prihláste sa na odber noviniek

Majte prehľad o rôznych novinkách zo sveta svetelnej reklamy