REBRANDING PREDAJNÍ

Označenie a preznačenie  predajní MUZIKER.

V rámci pokračovania spolupráce so spoločnosťou Muziker, kedy sme postupne zabezpečovali označovania predajní  sme aktuálne realizovali aj  kompletný rebrand predajnej siete zákazníka.Realizácia prebehla komplexne  –  od návrhu, výroby, montáže na jednotlivých prevádzkach v rámci celého Slovenska, vrátane exteriéru aj interiéru predajní.

Využili sme pri tom doterajšie dlhodobé skúsenosti a navrhli optimálne prvky potrebnej vizibility s použitím tomu prislúchajúcich materiálov. Svetelné reklamy s hliníkovým obvodovým plášťom, čelnou akrylátovu plochou s polepom translucentnými fóliami, zdroje svetla  LED rôznych parametrov podľa veľkosti  reklamy a účelu použitia napájané vysokokvalitnými zdrojmi MEAN WELL. Pre nesvetelné prvky sú použité akrylátové dosky, dibond alebo kvalitná fólia. Všetko spracované efektívne a kvalitne na príslušných technológiách – laser na rezanie Al, nereze a oceľ materiálov, vyrezávacie frézy, laser na rezanie plastov, veľkoformátová digitálna Flatbed tlačiareň, automatická ohýbačka písmen, lakovňa na práškové lakovanie – komaxit  a iné.

Urobili sme všetko preto aby svetelné reklamy, polepy, 3D nápisy a ostatné vybavenia predajní dlhodobo a spoľahlivo fungovali … a Muziker bolo vidno!