Revitalizácia čerpacej stanice II

Vynovený interiér čerpacej stanice sme navrhli, vyrobili a realizovali pre spoločnosť OIL JPM. Prevádzka v Šaštín – Stráže  prešla komplexnou revitalizáciu.

Vypracovali sme niekoľko architektonických návrhov nového zariadenia a jeho usporiadania s cieľom maximálne optimalizovať využitie predajnej plochy a následne realizovali komplexnú prerábku v Holíči. Následne sme spolu so zákazníkom vybrali jeden a ten dopracovali podľa doplňujúcich požiadaviek. Návrh obsahoval aj farebnosť a grafické riešenie stien, originálnou súčasťou celého interiéru je wallwrap, ktorý dotvára celkový dojem. A presne podľa vzoru z Holíča sme realizovali vybavenie na čerpacej stanici OIL v Šaštín – Stráže.

Osvetlenia s rôznymi typmi svietidiel sme použili v závislosti od  zón predajne. A tak ako na predchádzajúcom mieste aj na tejto OIL pumpe nasledovala výrobná a montážna fáza zariadení: mobiliár pre snack zónu, stoly, stoličky, predajný pult, regály pre liehové a tabakové výrobky, predajné stojany pre jednotlivé segmenty tovarov vrátane vinotéky.

Digitálna tlač zabezpečí požadovanú kvalitu fólií, wallwrapov a kompozitných materiálov určených na prekrytie a dekorovanie priestorov. Štýlová kaviareň v spojení s funkčným priestorom predajne vytvára ucelený koncept modernej prevádzky.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a ponúkame mu komplexné služby v oblasti reklamy. Bez ďalších organizačných činností dostanú od nás top kvalitu za efektívne náklady.