ROSS TVORÍ JEDINEČNÝ DIZAJN COFFESHOP COMPANY

Okrem bežného štandardu – materiálov, z ktorých sa vyrábajú svetelné a nesvetelné reklamy, ponúkame v Rosse našim zákazníkom jedinečné a ich kultúre brandu prispôsobené riešenia, ktoré spájajú rôznorodé materiály v kompaktný a dizajnovo atraktívny celok.

Takým príkladom je aj návrh a realizácia originálneho loga pre kaviarenskú sieť COFFESHOP COMPANY, ktorá si našu spoločnosť Ross vybrala za partnera práve na základe špecifického prístupu a atraktívneho návrhu riešenia.

Interiérové logo je špecifické tým, že sa v ňom spájajú a kombinujú rôzne druhy prírodných materiálov. Základ 3D loga tvoria drevené dosky zafrézované do kruhovitého tvaru. Stred loga je z jutoviny doplnený o potláčané drevené komponenty s motívom kávy. Celý kontext loga dotvára digitálna potlač s výzorom zvetraného dreva a  komatexové písmená.

Okrem interiérového loga vyrábame pre kaviarne interiérové svetelné 3D nápisy, výstrče, vonkajšie označenie prevádzky, aj ostatný doplnkový sortiment zabezpečujúci nie len podporu predaja, ale aj výnimočnú atmosféru prostredia, ktorú si môžete vychutnať v nákupných centrách po celom Slovensku.

Ak aj vy rozmýšľate nad zariadením či označením prevádzky, náš Ross tím Vám navrhne kompletný interiér a pomôže s označením. Viac info: ross@ross.sk