Vy oddychujte a my sa postaráme o všetko ostatné

Pravidelne sa zúčastňujeme POPAI DAY, prestížneho medzinárodného podujatia o najlepšie prostriedky a systémy komunikácie v mieste predaja. Výstava najlepších marketingových prostriedkov a súťažných exponátov bola súčasťou konferencie na ktorej sa zúčastnilo viac než 700 zástupcov odbornej verejnosti.

 

Na POPAI DAY sme sa zúčastnili ako súťažiaci, v troch kategóriách, ale zároveň sme boli aj vystavovateľ. Ako vystavovateľ sme sa prezentovali originálnym stánkom, evokujúcim pohodovú atmosféru a oddych. Náš slogan bol: Vy oddychujte a my sa postaráme o všetko ostatné. Chceli sme poukázať hlavne na ponuku našich komplexných služieb. Zákaznícky komfort zabezpečíme od vývoja produktu, cez výrobu, montáž až po servis. Postaráme sa o všetko a zákazník nás len usmerňuje, aby bolo všetko podľa jeho predstáv.

Súťaže POPAI AWARDS sme sa zúčastnili v troch kategóriách. Prvá kategória bola osobné potreby a príslušenstvo, kde sme mali zastúpenie Prezentačným setom pre spoločnosť Vaprio.

V druhej kategórií: Vybavenie interiéru obchodu, sme mali náš výrobok Front display pre Zlatý Bažant.

Ďalšia kategória v ktorej sme sa zúčastnili bola kategória Ekologické koncepcie. Tu sme mali celodreveným stojanom Carnilove.