ZVÝŠTE SVOJ PREDAJ ORIGINÁLNYM PREDAJNÝM MIESTOM

Pre značku Pedro sme navrhli a aj vyrobili predajný stánok. Obchodík s veselou a pútavou grafikou nájdete v bratislavskom obchodnom centre Vivo (bývalom Poluse). Ide o prvú vlastnú predajňu značky na území Slovenska. Prevedenie má pripomenúť zákazníkom legendárne cukríky a podporiť tak ich predaj v kamennom priestore, keďže doteraz sa realizoval len prostredníctvom e-shopu.

Stánok Vás zaujme nie len dominantným svetelným boxom umiestneným v centrálnej časti, kvalitne prevedenými detailmi, digitálnou tlačou, ale aj  maketami cukroviniek vyrobených z plastu. Vďaka efektívnemu a praktickému usporiadaniu jednotlivých častí si môžu zákazníci ľahko vybrať zo širokej ponuky. Špeciálne pre tento projekt navrhnuté plastové boxy s naberačkami zabezpečujú maximálne využitie predajného priestoru, umožňujú zážitok a zábavu z nakupovania a zároveň riešia aj potrebnú hygienu a bezpečnosť uloženého tovaru. Okrem toho tu nechýba ani nevyhnutný úložný priestor.

Návrh a výroba predajní, stánkov, kioskov, technické riešenie detailov a spoľahlivá montáž sú našou prácou. Ross vyrieši potrebné za Vás a Vy sa môžete sústrediť na podnikanie.